Наша класна кімната соченения

Наша класна кімната соченения

  • Наш кабінет дуже гарний і просторий. в ньому багато місця де можна усамітнитися і почитати цікаву книгу, а можна всім класом пограти і повеселитися. в нашому кабінеті багато квітів і різних рослин, що робить його схожим на тропічний сад. Ми з однокласниками стежимо за чистотою і кожен день прибираємо в кабінеті. Наш кабінет найкращий в школі і наш клас цим пишається.
  • Наша класна кімната дуже затишна. Кожна деталь її обстановки в своєму розпорядженні до занять. Якщо говорять, що театр починається з вішалки, тоді класна кімната з входу. Двері нашого кабінету біла і чиста. На її зовнішній стороні прикріплена табличка, яка вказує на основний предмет, який присвячений інтер'єр класса.Наш кабінет кабінет російської мови та літератури. Як тільки переступаєш поріг і входиш в клас, опиняєшся в яскраво освітленій кімнаті. Навпаки двері розташовуються три великих вікна. У похмурі дні клас висвітлюють лампи, які розташовуються двома рядами на стелі. Їх десять і приховані вони під круглими блакитними плафонамі.В класі шістнадцять парт. Вони розставлені в три ряди. За кожним учнем закріплено окреме робоче місце. Перед партами, у вікна, розташовується вчительський стіл. На ньому завжди лежать наші робочі та контрольні зошити, необхідні для роботи на уроці картки і роздатковий матеріал.На стіні перед партами висить коричнева класна дошка. Вона має дві стулки, завдяки яким може набувати різного розмір розгорнутий або невеликий і компактний. На такій дошці зручно працювати і вчителеві і нам, учням. Над дошкою розташовується портрет великого російського письменника Олександра Сергійовича Пушкіна.У протилежної стіни стоять світло-коричневі шафи. Стулки їх верхніх відділень скляні. За ними зберігається невелика бібліотека. Це книги з історії та граматики російської мови, і окремо стоять книги з історії російської літератури. На поличках нижче можна побачити невеликі виставки книг до тем, які ми вивчаємо. Також тут зберігаються і виставляються наші творчі роботи.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

56 − 49 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: