Потрібна Казка про геометрію терміново, заздалегідь)))

Потрібна Казка про геометрію терміново, заздалегідь)))

 • Давним-давно в чудовій країні Геометрія жили не звичайні люди, а геометричні фігури: Коло, Овал, Трикутник, Квадрат і Прямокутник. Були вони хорошими друзями і завжди один одному допомагали.

  Одного разу друзі посварилися, доводили, що кожна фігура краща.

  Коло говорив: Я краще всіх, таких як я, хоч греблю гати: кругла тарілка, колесо, монета. Не знайдеш кутів, у мене їх немає.

  Овал кричав: Я красивіше всіх, у мене подовжена окружність. У ванній дзеркало овал, і блюдо, і яйце, а ще особа у людини.

  Трикутник перебивав всіх: Немає гарніше, ніж я, адже у мене три однакових кута. Трикутне сідло у велосипеда і крило у літака.

  Тут розсерджений Квадрат каже: Ти часточку шоколаду відламай і вийде квадрат. На стіні плакат-квадрат, і вікно квадратне, і стілець квадратний. Дошка, де шахи стоять, і кожна клітина на ній теж квадрат. Квадрат чотири сторони, всі сторони рівні, і всі кути прямі.

  Прямокутник говорить Квадрата: Я майже такий же, як ти, у мене теж чотири кути, правда, я довше. Двері прямокутник, книга прямокутник.

  Коло їм всім каже: Хлопці, що ж ми робимо? Навіщо сперечаємося? Адже всі фігури гарні, по-своєму красиві.

  Друзі зрозуміли, що були неправі і помирилися.

  Щоб і у кожного з вас, діточки, були добрі друзі!

 • Місто геометричних фігур

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

84 − 79 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: